ikona Google Plus ikona Facebook


Jmeniny
Dnes je 16. 12. 2017
Svátek má Albína

Titulní stránka

Obrázek rubriky

Vítáme Vás v restauraci Zababa!

 

Kouzla a čáry jsou v naší restauraci na denním pořádku, a proto si každý den můžete pochutnat na speciální polední nabídce. Nemusí však zůstat pouze u oběda! Co takový výborný steak z kvalitního masa k večeři? Nebo skvělé vychlazené pivo z tanku? A kromě gastronomických zážitků si tu užijete teplo a očistu v sauně, sílu načerpáte v posilovně, zábavu s přáteli si užijte při squashi a oblíbeném bowlingu. Zababa je ideálním místem jak pro sportovní aktivity, tak i pro relaxaci a pohodu.Publikováno: 13. 12. 2017,
 Počet zobrazení článku: 25,


Myslíme na vás a dopředu, abyste nemuseli zjišťovat na poslední chvíli, vás chceme infomovat o otevírací době u nás, na Zababě.
Publikováno: 2. 10. 2017,
 Počet zobrazení článku: 3676,


Seveřané tvrdí, že sauna nejen prohřeje, ale zároveň je i nejlepším místem pro odpočinek. Jelikož my si to myslíme taky, tak znovu začíná saunovací sezóna! Tudíž až půjdete v tomto sychravém počasí k nám večer na skleničku nebo na dobrou večeři, tak rozhodně vezměte osušku a očistěte organismus v sauně. Rezervace je rychlá a jednoduchá na http://zababa.rezervujse.cz/ !
Publikováno: 10. 9. 2017,
 Počet zobrazení článku: 1954,


Většina z nás má za sebou úspěšnou dovolenou, letní festival nebo letní tábor, někdo nachytal na sluníčku „bronz“ a my pilně pracovali na horní části baru…. Avšak POZOR! Do úspěšného finiše nám však ještě chybí pár posledních a nejdůležitějších kroků, proto bar otevřeme až 25. září. Avšak už teď je jasné, že o to více si otevíračku užijeme. Koho potkáme na baru? A kdo si s námi zahraje kulečník? A kdo se těší na bowling? Nemůžeme se Vás dočkat aneb je potřeba podzim trávit v teple, v novém a čistém interiéru, s kvalitním jídlem a výborným drinkem.
Publikováno: 1. 6. 2017,
 Počet zobrazení článku: 3272,


Po pár slunečných dnech, několika chlazených pivech a nefungujících deodorantech s nápisem: „Svěží 24h denně“, nám začalo meteorologické léto. To znamená, že se těšíme na výlety k rybníku, dovolenou či letní prázdniny nebo letní festivaly. My v Zababě se však těšíme ještě na jednu důležitou a dlouho očekávanou událost! Tou je rekonstrukce prvního patra. Od 9. 6. 2017 až do 24. 9. 2017 bude horní bar uzavřen. To sice znamená, že bude mimo provoz i bowling a kulečník, ale vězte, že v září se horní bar rozzáří. Zkuste tedy ještě jednou na bowlingu srazit všech 10 kuželek, naposledy vyhrát v poolu a  hlavně se vyfoťte na Facebook nebo Instagram na starém horním baru, protože pak už budou fotky jenom z toho nového.


Copyright 2013-2014 Zababa, Štefan Švestka, Administrace

Poslední články
13. 12. 2017, 
25, 
Kořínková Zuzka

Myslíme na vás a dopředu, abyste nemuseli zjišťovat na poslední chvíli, vás chceme infomovat o otevírací době u nás, na Zababě.11. 12. 2017, 
141, 
Kořínková Zuzka


2. 12. 2017, 
314, 
Kořínková Zuzka


24. 11. 2017, 
511, 
Kořínková Zuzka