ikona Google Plus ikona Facebook


Jmeniny
Dnes je 27. 4. 2017
Svátek má Jaroslav

Titulní stránka

Obrázek rubriky

Vítáme Vás v restauraci Zababa!

 

Kouzla a čáry jsou v naší restauraci na denním pořádku, a proto si každý den můžete pochutnat na speciální polední nabídce. Nemusí však zůstat pouze u oběda! Co takový výborný steak z kvalitního masa k večeři? Nebo skvělé vychlazené pivo z tanku? A kromě gastronomických zážitků si tu užijete teplo a očistu v sauně, sílu načerpáte v posilovně, zábavu s přáteli si užijte při squashi a oblíbeném bowlingu. Zababa je ideálním místem jak pro sportovní aktivity, tak i pro relaxaci a pohodu.Publikováno: 5. 3. 2017,
 Počet zobrazení článku: 1692,


Jedna z dalších plesových akcí v ZABABĚ nabízí posledních pár volných vstupenek. Vzhledem k tomu, že 3. BOHDANEČSKÝ PLES bude již příští víkend, tak není čas otálet.
Publikováno: 9. 10. 2016,
 Počet zobrazení článku: 1979,


Seveřané tvrdí, že sauna nejen prohřeje, ale zároveň je i nejlepším místem pro odpočinek. Jelikož my si to myslíme taky, tak znovu začíná saunovací sezóna! Tudíž až půjdete v tomto sychravém počasí k nám večer na skleničku nebo na dobrou večeři, tak rozhodně vezměte osušku a očistěte organismus v sauně. Rezervace je rychlá a jednoduchá na http://zababa.rezervujse.cz/ !
Publikováno: 28. 6. 2016,
 Počet zobrazení článku: 2638,


Svatební hostina je důležitou částí celého svatebního veselí. Patrně budete souhlasit, že vybrat místo konání, vše naplánovat a vybrat správné menu může být náročné. Pokud jste z Pardubic a okolí, tak vás určitě zaujme právě naše restaurace Zababa, ve které se dočkáte nádherně nazdobené svatební tabule, ale i výborného jídla.
Publikováno: 19. 4. 2016,
 Počet zobrazení článku: 2795,


Protikuřácký zákon je stále ve sněmovně a nikdo neví, kdy se opět bude projednávat, ani kdy bude schválen. Pokud si rádi dáte k pivu cigaretu, tak můžete být za zdržování rádi a například v Rumunsku takové schválení trvalo 4 roky. Nicméně všem je jasné, že až bude zákaz zaveden, budeme ho muset respektovat. Pokusíme se vás ovšem rozveselit alespoň novým čistým interiérem. Takže pokud si půjdete zapálit ven, tak se budete vždy vracet do nového, moderního a krásnějšího prostředí, které černokněžník vykouzlí, poté co zákon vstoupí v platnost. A pevně věřím, že to nejsou jediné změny, co nás čekají.

-mk-


Copyright 2013-2014 Zababa, Štefan Švestka, Administrace

Poslední články
22. 4. 2017, 
171, 
Kořínková Zuzka


14. 4. 2017, 
639, 
Kořínková Zuzka


9. 4. 2017, 
810, 
Kořínková Zuzka


2. 4. 2017, 
990, 
Kořínková Zuzka